ES BŪŠU UZŅĒMĒJS!

No šī mācību gada Daugavpils 9. vidusskola ir pievienojusies Starptautiskajai uzņemējdarbības mācību programmai Junior Achievement Latvia.

28. septembrī desmit 10.a klases skolēni piedalijās neklātienes konferencē- seminārā, ko rīkoja Junior Achievement Latvia. Junior Achievement Latvia rīkoja piekto Jauno uzņēmēju skolu Latgales reģionam. Skolēni nodarbības laikā iepazinās ar labās prakses piemēriem, ko veikuši vienaudži.

Skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ir vienreizēja iespēja iepazīties ar uzņēmējdarbības pamatiem un jau skolas gados kļūt par uzņēmēju.

Pasākuma programmā Jaunie uzņēmēji uzzināja. Kā kļūt par Līderi? Kā sasniegt mērķi Kā būt uzņēmējam skolā? No idejas līdz uzņēmumam. Svarīgi IKT rīki SMU darbībā Uzņēmēja pieredzes stāsts. Tehnoloģiju un inovāciju nozīme uzņēmējdarbībā. Viedā ekonomika jeb uz zināšanām balstītu produktu un pakalpojumu radīšana. Ideja un komanda / Biznesa ideju ģenerēšana un īstenošana.

 Skolēns no Daugavpils Maksims Roļščikovs - SIA EXOY līdzdibinātājs stāstija par savas uzņēmēj darbības sākumiem un kā nokļuvis līdz pirmajiem starptautiskajiem līgumiem ar ASV un Omānas pārstāvjiem.

Paldies visiem, kuri atbalstīja, lai notiktu seminārs!

Informāciju sagatavoja:
Jānis Punculis