1.vieta sacensībās "American Day"

10.novembrī mūsu 11.klases komanda, kuras sastāvā bija Ņ.Šurhoveckis, E.Brūveris, A.Sardiko un M.Rozīte, piedalījās "American Day" sacensībās.

Konkursā laikā mums bija jāizpilda dažādi uzdevumi, piemēram, jāizveido skolas prezidenta runa, jānoskatās video par D.Trampa un H.Klintones debatēm un jāizpilda uzdevumi. Pasākuma finālā norisinājās Spelling Bee spēle, kuras laikā Ņ.Šurhoveckis aizstāvēja mūsu skolu duelī pret Valsts ģimnāzijas skolnieci. Dalībnieki bija līdzvērtīgi un rezultāts bija neizšķirts.

Beigu beigās mūsu komanda ieguva 1.vietu, dāvanā saņemot ananāsu, grāmatas angļu valodas zināšanu pilnveidei un galveno balvu - iespēju piedalīties ASV vēstniecības pasākumā "Iegūt vairāk" Liepājā. Pasākuma programma > > > (PDF).

Apsveicam  11.klases skolēnus un angļu valodas skolotāju Irinu Starovoitovu ar veiksmīgu piedalīšanos sacensībās!