MŪSU SKOLĒNI PIEDALĀS DIGITĀLĀ NEDĒĻĀ


Martā Eiropā tiek atzīmēta Digitālā nedēļa, lai pievērstu sabiedrības uzmanību digitālo tehnoloģiju un e-pakalpojumu iespējām, sniegtu praktiskus padomus to izmantošanā un veicinātu digitālo prasmju pilnveidi.

30. martā un 7. aprīlī mūsu skolas 4.A, 4.B, 7.A un 8.C klašu skolēni (klases audzinātāji I.Kurloviča, R.Cunska, J.Skogoreva, M.Bulaha) piedalījās Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” tiešsaistes pasākumā "Domā un dari digitāli!". Kopā ar informatīvajai daļai skolēniem tika piedāvātas spēles, viktorīnas un citi praktiski uzdevumi, kas palīdzēs nostiprināt iegūtās zināšanas.

Ikgadējā Digitālā nedēļa Latvijā tiek rīkota Eiropas kampaņas ALL Digital week 2021 ietvaros. To koordinē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. Plašāka informācija eprasmes.lv

Informācija tiek sagatavota pēc LCB materiāliem.