PRIECĪGA ZIŅA!


4.februārī norisinājās Latvijā lielākā ikgadējā izglītojošā uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursa „Bizness 24h” 1.kārta. Pasākumā piedalījās komandas no visas Latvijas. Mūsu skolu pārstāvēja Diāna Fiļipova, Anastasija Grigorjeva, Sandra Sargūne (12.klase), kuru konsultante bija ekonomikas skolotāja S.Desjatņikova. Tika sasniegti ļoti labi rezultāti, un komanda veiksmīgi iekļuva 2.kārtā, kur cīnīsies par titulu „Biznesa guru 2021”

1.kārta notika tiešsaistē un turpinājās 24 stundas pēc kārtas. Šo stundu garumā komandas risināja “Case study” jeb gadījuma izpēti, kuru organizatori sagatavoja sadarbībā ar kompāniju Tet.lv. Komandām bija iespēja izstrādāt kādas aktuālas problēmas risinājumu un iesniegt savus priekšlikumus.

Konkurss norisinājās jau 13.gadu, un tā organizators ir Banku augstskola. Šī konkursa mērķauditorija ir vidusskolas vecāko klašu skolēni un Latvijā studējošie jaunieši vecumā no 15-24 gadiem. Konkursa mērķi ir:

  • mudināt vidusskolēnus un studentus veidot vīziju par saviem nākotnes mērķiem , kā arī sniegt iespēju attīstīt savas zināšanas un iegūt jaunu pieredzi uzņēmējdarbības jomā;
  • sagatavot potenciālos nākotnes līderus darba tirgū, ņemot vērā tendences un ekonomikas situāciju tirgus sfērā;
  • ar simulācijas spēļu palīdzību, nodrošināt iespēju iejusties īstajā biznesa vidē, izdzīvojot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi.

Novēlēsim mūsu topošajiem uzņēmējiem veiksmi un turēsim īkšķus par rezultātiem 2.kārtā!

Informāciju sagatavoja:
ekonomikas skolotāja Svetlana Desjatņikova