UZVARA EIROVIKTORĪNĀ

Pilsoniskuma nedēļas ietvaros 11.A klases komanda piedalījās Labklājības ministrijas rīkotajā erudīcijas spēlē “Lielā Eiroviktorīna” 10. un 11. klašu skolēniem.

Tā bija iecerēta ne tikai kā lielisks veids, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību (ES) un ES fondu ieguldījumu labklājības jomā, bet arī, lai dažādotu mācību vielu un procesu.

Viktorīna tika izspēlēta no 2. līdz 13. novembrim katrai klasei ērtā laikā attālināto mācību ietvaros.  Kopumā viktorīnā piedalījās 55 klases no 46 Latvijas skolām. 

Priecājamies paziņot, ka esam uzrādījuši labāko rezultātu starp Latgales skolām. Apsveicam un sakām paldies par aktīvu dalību: J.Agureikinai, H.O.Brūverim, D.Červinskai, A.Grebeņukai, M.Illarionovai, V.Jegorovam, A.Majevskai, E.Malinovskai, V.Maškovai un T.Ragozinam, kā arī vēstures skolotājai I.Vaikulei par dalības pieteikšanu šai viktorīnai!

Skolēni ne tikai pārbaudīja savas zināšanas, bet arī guva pozitīvas emocijas, cenšoties pēc iespējas ātrāk sniegt pareizās atbildes, kā arī pamatot to pareizību. Šī bija patiešām interesanta pieredze. Paldies Labklājības ministrijai par to! 

Publikācija Labklājības ministrijas mājaslapā skatāma šeit:

https://www.lm.gov.lv/lv/jaunums/noslegusies-lm-rikota-viktorina-skoleniem