6.C KLASES AKTIVITĀTES KARJERAS NEDĒĻAS IETVAROS

26.-30.10. norisinājās karjeras nedēļa. Papildus skolā piedāvātajām aktivitātēm, 6.C klase piedalījās Daugavpils Būvniecības tehnikuma izsludinātajā konkursā, kura galvenais uzdevums bija izspēlēt darba ikdienu vienā no DBT apgūstamajām profesijām.

Mēs izvēlējāmies profesiju: namu pārvaldnieks. Tas ir speciālists, kurš labi pārzina ar namu apsaimniekošanu saistītos normatīvos aktus, organizē namu apsaimniekošanas procesu, seko līdzi namu stāvoklim un veic citus ar to saistītus pienākumus.

Mūsu klase ar prieku iesaistījās arī karjeras nedēļas konkursa idejas īstenošanā. Fotogrāfijā centāmies atainot darba procesu namu pārziņu birojā, kuru vada eleganta un izglītota direktore, kuras pakļautībā strādā patiešām profesionāli un savu darbu mīloši speciālisti. Un kā gan namu pārziņu birojā bez apmeklētājiem un klientiem ar 101 jautājumu, ko darīt dažādās, ar namu apsaimniekošanu saistītās situācijās! 

Pirmā fotogrāfija - darbinieki "pieņem" apmeklētājus. Otrā fotogrāfija - darba "aizkulisēs" un lielās rindās pie speciālistiem.