ATKAL ESAM UZ PJEDESTĀLA!

18. septembrī visā Latvijā  norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”. Mūsu skolas komanda veiksmīgi startēja visās stafetēs. Komandas rezultāts – 3. vieta un daudz vērtīgu balvu! Apsveicam komandu un skolotāju Ludmilu Kolosovu!

Komandas sastāvā:

  • Gedraitis Matīss 5a
  • Haritonova Jekaterina 5a
  • Lavrenova Varvara 5a
  • Mitušovs Kirils 5a
  • Saročinska Anna 5a
  • Timofejevs Iļja 5a
  • Rakelis Arturas 5b
  • Urbanoviča Angelina 5b
  • Zaicevs Mirons 5b
  • Žarkeviča Santa 5b

Tā tik turpināt!

“Olimpiskā diena 2020” pulcēja vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas. Mūsu pilsētā Olimpisko dienu organizēja Daugavpils Olimpiskais Centrs. Pasākumā piedalījās gandrīz visas pilsētas skolas. Vienlaicīgi visās norises vietās notika rīta vingrošana, pēc kā notika dažādas sportiskas un radošas aktivitātes.