UZVARA IR MŪSU! MEITEŅU FUTBOLS IR ATGRIEZIES!

Otrdien, 8. septembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notika sacensību fināls. Mūsu meitenes ļoti pārliecinoši uzvarēja divās spēlēs un ieguva 1. vietu! Lepojamies ar mūsu meitenēm un sporta skolotāju Aleksandru Pitkeviču, kurš ieguva kausu kā radošākais skolotājs!
 
Mūsu skolas komanda izcīnīja tiesības spēlēt finālspēlēs marta mēnesī, bet fināls nenotika. Meiteņu futbolu popularizējošā un attīstošā projekta "Meiteņu futbols atgriežas skolās" atlikušās šīs sezonas sacensības bija pārceltas saistībā ar "Covid-19" slimības izplatību.
Otrdien, 8. septembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notika sacensību fināls. Mūsu meitenes ļoti pārliecinoši uzvarēja divās spēlēs un ieguva 1. vietu!
Apsveicam mūsu komandu ne tikai ar šo uzvaru, bet arī ar to, ka tika nosargāts pagājušā gada čempionu tituls!
Komandas sastāvs:
  • Aleksandra Krivenko - 9.b
  • Alina Petraškeviča – 6.a
  • Arina Tarasova – 6.a
  • Diāna Ņikitina - 6.b
  • Anastasija Stepanova – 6.b
  • Alisa Valuška - 6.b
  • Jekaterina Haritonova – 5.a
Lepojamies ar mūsu meitenēm un sporta skolotāju Aleksandru Pitkeviču, kurš ieguva kausu kā radošākais skolotājs!