„VIDES VEIDOŠANAS UN PĀRVALDĪBAS PROFESIJU PASAULĒ!”

10.februārī projekta  Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu skolā norisinājās nodarbība „Vides veidošanas un pārvaldības profesiju pasaule”.  10.-12.skolēnu grupa ar lielu interesi iesaistījās šajā aktivitātē. Priekš mūsu skolas tā bija īpaša, jo abi lektori, biedrības „Gallerhof” pārstāvji, ir mūsu absolventi – Viktors Gallers un Māris Bisakirskis.

Nodarbības laikā skolēniem tika sniegta iespēja iepazīties ar arhitektūras un būvniecības nozares specifiku un uzzināt par modernākajām jomas specialitātēm. Skolēni uzzināja, kas ir ainavu arhitektūra un plānošana, kādas ir atšķirības starp arhitektu un ainavu arhitektu, kādas ir izglītības un darba iespējas un pieprasījums darba tirgū, kā arī kā mūsdienu jauniešu aizraušanas ar datorspēlēm var palīdzēt 3D projektu izstrādē un dizainera darba kopumā.

Sagatavoja: L.Kondrašova-Lutinska