MŪSU SKOLĒNI PIEDALĪJAS PASĀKUMĀ «UZŅĒMĒJU DIENAS LATGALĒ 2019»


10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pasākums «Uzņēmēju dienas 2019», kas ļauj iepazīties ar reģiona uzņēmumu plašo piedāvājumu un lepoties ar Latgalē ražoto.

Daugavpils 9.vidusskolas 11. klases skolēni Pavels Titovs un Ņikita Ančipovs un 12.klases skolnieces Anastasija Abapolova un Elina Borovkova apmeklēja «Uzņēmēju dienas 2019» izstādi un piedalījās „Zināšanu maratonā”. Viņiem bija iespēja tikties ar uzņēmējiem un potenciālajiem darba devējiem, jo mūsdienu jaunietim ir svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiek sagaidītas no darbiniekiem.

Pasākums bija ļoti interesants, jo tur bija uzņēmēji no visas Latgales, sākot ar būvniecības nozari un beidzot ar mazo komercdarbību, un mūsu jauniešiem bija iespēja piedalīties arī biznesa forumā un diskusijās ar uzaicinātajiem ekspertiem. Starp Daugavpils pārstāvjiem bija arī tie, kas pateicoties Daugavpils domes programmai „Impulss” pavisam nesen saņēma pašvaldības atbalstu.

Mūsu skolēni arī piedalījās seminārā „Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū", kur viņiem bija iespēja tikties ar RTU Daugavpils filiāles pārstāvjiem un uzņēmējiem un iepazīties ar esošo sadarbību ar vairākiem uzņēmumiem.

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros (identifikācijas Nr.DPIP2017/1N) notika pasākums „Ej un Dari!” un mūsu 11.klases un 12.klases skolēni piedalījās šajā pasākumā, kas notika Daugavpils Olimpiskajās centra konferenču zālē.

Tāpat kā iepriekš, šis pasākums kļuva par labu sasaistes vietu, apvienojot zem viena jumta uzņēmējus, organizācijas un potenciālos darbiniekus. Šo lielo biznesa festivālu ar Daugavpils pilsētas domes un Latgales plānošanas reģiona atbalstu organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Sagatavoja:
PKK T.Gorina un N. Zabarovska