IZGLĪTĪBAS IZSTĀDE "SKOLA 2019"

1. martā, Ķīpsalā mūsu skolas 9.-12.klašu skolēni apmeklēja starptautisko izglītības izstādi “Skola 2019”, kas šogad svinēja 25. jubileju. Izstāde allaž guvusi lielu atsaucību, piesaistot tūkstošiem zinātkāro. Arī šogad nav izņēmums – pētījam, meklējam, salīdzinājam, izmēģinājam un izvēlējamies!

No 1. līdz 3. martam starptautiskā izglītības izstāde “Skola” jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā piedāvāja iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un palīdzēja izvēlēties turpmāko izglītības ceļu. Kā jau īstā jubilejā – bija ballīte un pārsteigumi!

Vairāk nekā 140 izstādes dalībnieku – valsts un privātās augstskolas, profesionālās izglītības kompetences centri – koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas –, mācību centri u. c. jauniešiem prezentēja vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Interesenti varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām.

Sagatavoja:
PKK N.Zabarovska, L.Kondrašova-Lutiska