AR „LATVIJAS SKOLAS SOMU” UZ RĒZEKNI

Šī gada 19.oktobrī Daugavpils 9.vidusskolas 3.klašu skolēni iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros devās uz Rēzekni, lai apmeklētu Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru "Zeimuļs" un Latgales vēstniecību GORS.

Bērniem tika piedāvāta neliela ekskursija pa ARPC "Zeimuļs" ēku, kur varēja iepazīties ar skolēnu pašu veidotājiem un darinātajiem darbiņiem, kā arī ielūkoties dažu nodarbību telpās. Bērniem ļoti patika ARPC "Zeimuļs" ēkas neparastais dizains un skolēnu darbi, kuri rotāja ēkas iekšpusi.

Bet vislielākie iespaidi tika gūti no Liepājas teātra izrādes "Dželsomīno Melu zemē" Latgales vēstniecībā GORS, kas arī bija brauciena galvenais mērķis. Skolēniem visvairāk patika atraktīvie un interesantie aktieri, kā arī pats Dželsomīno stāsts. Kā atzina paši skolēni, tad melot nav labi un nepavisam negribētu dzīvot šādā Melu zemē. Pirms šī brauciena tika pārrunāti jautājumi par meliem un to ietekmi uz cilvēka dzīvi, kā arī iespējām radoši pavadīt savu brīvo laiku. 

Liels paldies iniciatīvas radītājiem par iespēju iepazīt vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām un baudīt brīnišķīgu izrādi tik lieliskā vietā kā GORS!