EIROPAS EKSĀMENS MŪSU SKOLĀ


9.maijā, atzīmējot Eiropas dienu, ikviens Latvijas iedzīvotājs jau piekto gadu pēc kārtas, tiek aicināts pārbaudīt savas zināšanas un izpratni par Latviju Eiropā, savu nozīmi sabiedrībā, svarīgiem lēmumiem un procesiem, kārtojot Eiropas eksāmenu. Šogad Eiropas eksāmens notika tāpat mūsu skolā, tajā piedalījās 8. klašu skolēni.

2017. gadā Eiropas eksāmenā piedalījās 14 288 dalībnieki un 350 no tiem ieguva maksimālo punktu skaitu! Visaktīvākie bija 7.-9.klases skolēni, šajā vecuma grupā eksāmenu nokārtoja 5427 dalībnieki.

Jautājumi, uz kuriem tika saņemts lielākais pareizo atbilžu skaits, liecina, ka mēs lepojamies ar Latvijas sasniegumiem, apzināmies Latvijas un Eiropas mijiedarbību, izprotam savu lomu lēmumu pieņemšanas procesos, kā arī novērtējam iespējas, ko sniedz Latvijas dalība Eiropas Savienībā. Priecē, ka 84% jeb 11 994 Eiropas eksāmena dalībnieku 2017. gadā atbildēja pareizi uz 11 un vairāk jautājumiem no 20, apliecinot labas zināšanas!

Eksāmena rezultāti mūsu pilsētā > > >