KONKURSA "IT CEĻŠ 2018" REZULTĀTI

Š. g. 21. aprīlī Daugavpilī jau trešo gadu notika informāciju tehnoloģiju konkurss skolēniem un studentiem "IT Ceļš". Konkursa dienā tika prezentēti 15 darbi, 5 no tiem ir Daugavpils 9.vidusskolas 6.-7. klašu skolēnu darbi.

Visas fotogrāfijas no pasākuma > > >

Konkursu "IT Ceļš" organizē Ņikita Sinkevičs (SIA "VIKTALLA" valdes priekšsēdētājs, Rīga), sadarbojoties ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Daugavpils Krievu vidusskolu-liceju. Konkursa atbalstītāji: C.T.Co, Latvenergo, ABC idea, e-klase, VEARON, Rīgas 96. vidusskola.

Konkursa mērķis ir piesaistīt skolēnus un studentus radošajam darbam IT jomā, stimulēt pastāvīgo darbu sekojošās sfērās:

  • programmēšanā;
  • WEB-dizainā / mājas lapu kodēšanā;
  • multimediju tehnoloģijās.

Konkurss dod iespēju ieinteresētiem skolēniem un studentiem apmainīties ar savām idejām un darba pieredzi, stimulēt neformālu radošo kolektīvu veidošanos. Daugavpilī kopā piedalījās 17 dalībnieki.

Konkursa dalībniekiem vajadzēja iepriekš izveidot darbu, kurš atbilstu kādai no augstāk minētājai sfērai, un konkursa dienā prezentēt to. Konkursa diena sastāv no divām daļām. Pirmajā konkursa daļā notika balsošana par darbiem. Visi interesenti varēs uzdot jautājumus autoriem par viņu darbiem. Otrajā konkursa daļā notika IT speciālistu un uzņēmumu tematiskās prezentācijas. Konkursa žūrija lūdza kādu no labāko darbu autoriem prezentēt savu darbu publikas priekšā. Notika svinīga apbalvošana ar diplomiem un atbalstītāju dāvanām.


1) 7.B klases skolniece Jevgenija Fjodorova ieguva 1. vietu nominācijā "Multimediju tehnoloģijas" ar darbu "Echo Fan animation" (programmatūra: Paint tool sai, Video Pad editor, Sony Vegas Pro 13):

 
2) 7.A klases skolnieks Dominiks Burlakovs ieguva 2. vietu nominācijā "Multimediju tehnoloģijas" ar darbu "Greed" (Scratch valoda):3) 7.A klases skolniece Anastasija Zakrevska ieguva 3. vietu nominācijā "Multimediju tehnoloģijas" ar darbu "Daugavpils – mana dzimtā pilsēta. Latvijas simtgadei" (programmatūra: Windows Movie Maker):

 
4) 7.B klases skolnieks Vjačeslavs Mediks ieguva 3. vietu nominācijā "Multimediju tehnoloģijas" ar darbu "Internets" (programmatūra: Adobe Illustrator, Adobe After Effects):


5) 6.A klases skolnieks Iļja Doroščonoks ieguva 3. vietu nominācijā "Programmatūras un algoritmu izstrāde" ar darbu "Piedzīvojumu zivis" (Scratch valoda):Sagatavoja:
Natālija Dzjumane,
Daugavpils 9. vidusskolas
direktora vietniece
informātikas jautājumos