IEPAZĪŠANĀS AR INTERJERA DIZAINERA PROFESIJU

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu skolā turpinās karjeras attīstības atbalsta pasākums „Radošo profesiju dažādība”. Marta beigās un aprīlī 8. un 9.klašu skolēni apceļoja interjera dizaina pasauli. Skolas telpās viņi tikās ar interjera dizaineri, uzņēmēju, radošu un veiksmīgu  cilvēku, mūsu skolas absolventu Māri Bisakirsku.

Četru nodarbību laikā skolēni tika iepazīstināti ar interjera dizainera profesiju, dizaina nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī veiksmīgas karjeras pamatprincipiem. Skolēni guva  jauno pieredzi, attīstīja savas karjeras vadības prasmes un iedvesmojas no cilvēka, kurš pats nesen bijis viņu vietā.

Sagatavoja:
Ludmila Kondrašova-Lutinska,
pedagogs karjeras konsultants