SEMINĀRS PAR KARJERAS IESPĒJĀM DIZAINA NOZARĒ

25. janvārī Daugavpilī runāja par skaistumu un radošumu. Jaunieši, kuri plāno savu karjeru saistīt ar dizaina jomu, izmantoja šo iespēju.

Skatīt visas fotogrāfijas no pasākuma > > >

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC) Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola ”Saules skola” aicināja uz semināru “Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas” par izglītības un karjeras iespējām dizaina nozarē.

 Seminārā varēja uzzināt par plašo izglītības iespēju klāstu dizaina jomā, kā arī jaunumiem un izaicinājumiem nozarē. Seminārā uzstājās pārstāvji no Latvijas Mākslas akadēmijas un sadarbības izglītības iestādēm, nozares lietpratēji no tādiem uzņēmumiem kā “Albrecht Baltic” un “Zaza Couture”, kā arī Marka Rotko mākslas centra.

Savukārt dienas otrajā pusē skolēni piedalījās organizētajās praktiskās darbnīcas, kur  viņiem bija iespēja iepazīt un izmēģināt roku – koka, tekstila, foto, reklāmas, apģērba un interjerdizaina jomās. Mūsu skolas 8.a klases meitenes izvēlējās reklāmas dizaina darbnīcu, darbojoties kurā viņas saņēma ne tikai garīgu baudu, bet radīja arī materiālo produktu – apdrukātu kreklu.

Sagatavoja:
pedagogi-karjeras konsultanti
Natālija Zabarovska,
Ludmila Kondrašova-Lutinska