TUVOJAS „ĒNU DIENA”


Skolēn, esi aktīvs! 14.februārī norisināsies „Ēnu diena”, kuras laikā tu varēsi apmeklēt kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

„Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Kļūt par „Ēnu” var jebkurš 1.-12.kl. skolēns, piereģistrējoties portālā http://enudiena.lv un pieteicoties izvēlētajai vakancei. 14.februārī „Ēna” sekos izvēlētās profesijas pārstāvim viņa ikdienas darba gaitās un izzinās, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par augstas raudzes profesionāli.

Pieteikšanās vakancēm sāksies 15.janvārī, bet jau tagad tu vari izveidot savu profilu http://enudiena.lv  , iepazīties ar plašo vakanču piedāvājumu un intereresējošās vakances pievienot saviem favorītiem.

Svarīgi! Piesakoties vakancei, tev būs jāraksta motivācijas vēstule, kurā tu pamatosi, kāpēc vēlies „ēnot” konkrēto personu un profesiju. Pārdomā rūpīgi, ko rakstīt, jo Tava motivācija būs galvenais atlases kritērijs, pēc kura „Ēnu” devēji izvēlēsies savas „Ēnas”. Tev ir laiks kārtīgi sagatavoties!

Sīkākā informācija un vakanču saraksts ir šeit : http://enudiena.lv

Sagatavoja: 
Ludmila Kondrašova-Lutinska,
pedagogs karjeras konsultants