PIRMĀ PIEREDZE LATGALES REĢIONA DEBAŠU TURNĪRĀ

9.novembrī mūsu skolas komanda ar trim 11. klases skolēniem Arturu Kušķi, Aleksandru Šniparkovu un Ievu Taraškeviču sastāvā piedalījās Latgales reģiona debašu turnīrā, kuru organizēja biedrība „Debašu centrs”. Turnīrs notika Daugavpils Universitātes telpās. Debatēs kopumā piedalījās 13 komandas no Daugavpils, Krāslavas un Līvānu skolām.

Spēles rezolūcija skanēja sekojoši: „Latvijas sabiedrībā ir/nav pieprasījums pēc kvalitatīva mēdiju satura”. Turnīrs norisinājās trijās kārtās, kuros skolēni pierādīja savas argumentēšanas prasmes. Vienā no kārtām mūsu komandai izdevās gūt uzvaru, bet Aleksandram – kļūt par tās spēles labāko runātāju. Mūsu komanda saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos debašu turnīrā, bet galvenais – vērtīgo pieredzi un izpratni par to, kā var uzlabot mūsu sniegumu.

Angļu valodas skolotāja Alīna Jahimoviča piedalījās turnīrā kā tiesneša palīgs, kas arī bija vērtīgi un aizrauhoši.

Mūsu komandai ir prieks par pirmajiem panākumiem un iedvesma piedalīties arī pavasara debašu turnīrā!