GDG DAUGAVPILS


Google Developer Group (GDG) Daugavpils
ir izglītības un komunikāciju platforma tiem, kuriem ir aizraušanās ar tehnoloģijām. GDG Daugavpils piedāvā pasākumus vidusskolēniem:

  • 4.novembrī – pasākums "Get inspired and welcome to IT";
  • 11.novembrī – web programmēšanas meistarklase "Learn how to create simple webpages".

1) 4.novembrī plkst. 13:00 LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpās (Viestura iela 2) notiks pasākums "Get inspired and welcome to IT". Pasākumā ar saviem iedvesmojošiem stāstiem dalīsies Jeļena Revzina - datortīklu inžiniere ar Eiropas mēroga balvu - Cisco Women in Networking Award, un Helena Plesanova - programmproduktu testētāja ar 7 gadu pieredzi.

2) 11.novembrī plkst. 11:00-16:00 web programmēšanas meistarklase "Learn how to create simple webpages", kur varēs apgūt HTML, CSS un Bootstrap pamatus. Nodarbības pamata valoda būs angļu, taču mentore Alina runā arī krieviski (lai neviens nebaidās no angļu valodas : ) ). Reģistrācija: https://gdgdaugavpils1.typeform.com/to/SfJPM5

Google Developer Group (GDG) Daugavpils (Google izstrādātāju grupa) ir neatkarīga grupa. Mēs esam vērsti uz izstrādātājiem un tehnisko saturu, taču visi, kas ir ieinteresēti, ir laipni aicināti pievienoties mūsu pasākumiem. Mūsu mērķis ir izveidot vietējo izstrādātāju kopienu un kultūru un tajā iesaistīt vairāk cilvēku. Visos mūsu pasākumos var brīvi piedalīties ikviens, un to organizē patiesie tehnoloģiju aizstāvji.

Kur atrast papildus informāciju?

Informāciju sagatavoja:
Jevgeņija Žiģisova
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālr. 28669262