ATKLĀTAIS PILSĒTAS PASĀKUMS "MĀCIES MĀCĪTIES"

Šī gada 19.oktobrī, skolēnu rudens brīvdienu priekšvakarā, Daugavpils 9.vidusskolā notika atklātais pilsētas pasākums „Mācies mācīties!”. Pasākumā piedalījās 10 Daugavpils pilsētas skolas, kuras pārstāvēja 2. klašu komandas 5 skolēnu sastāvā.

Savas zināšanas, atjautību , pirkstu veiklību un  prasmi sadarboties komandā mazie ķipari parādīja, veiksmīgi izejot 4 stacijas. Stacijā „Pasaku zeme” tika pārbaudītas skolēnu zināšanas un prasmes latviešu un krievu valodā. Savu loģisko domāšanu skolēni varēja parādīt stacijā „Gudrinieks”, pildot gan vieglākus, gan sarežģītākus uzdevumus matemātikā. Stacijā „Dabas draugi” skolēni varēja pierādīt savu erudīciju par apkārtējo pasauli. Savukārt savas prasmes darbā ar papīru, skolēni demonstrēja stacijā „Čaklās rociņas”, izveidojot jauku dāvanu kastīti ar saldu pārsteigumu tajā.

Katrā stacijā skolēni saņēma atbilstošu punktu skaitu par paveikto uzdevumu. Kopvērtējumā visas komandas parādījušas labus rezultātus. Par labi paveikto  darbu katra komanda saņēma  diplomu  ar iegūto vietu vai pateicību par piedalīšanos.

Pasākumā laikā skolēni guva ne tikai pozitīvas emocijas un iespaidus, bet arī jaunus draugus, jaunu pieredzi, kā mācīties un strādāt komandā. Pārstāvot savu skolu, skolēni jutās lepni un atbildīgi par viņiem uzticēto pienākumu.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja noorganizēt šo pasākumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 9.vidusskolas
sākumskolas skolotāju MK vadītāja
Svetlana Juhņeviča

Foto: S. Juhņeviča