IZGLĪTOJOŠAS PREZENTĀCIJAS VIDUSSKOLĒNIEM


Karjeras nedēļas 2017 ietvaros pirmdien, 16.oktobrī skolas aktu zālē notika „LatInSoft” un „Dream foundations” prezentācijas.

Par Dream Foundation


Katram no mums ir savi sapņi: daži no mums vēlas apceļot pasauli, citi sapņo par jauku māju un mīlošu ģimeni, citi par to, kā izmainīt pasauli ar jauniem izgudrojumiem. Daudzi cilvēki sapņo arī par studijām ārzemēs, kas kļuvušas par mūsdienu izglītības nozīmīgu sastāvdaļu.Katram no mums ir savi sapņi: daži no mums vēlas apceļot pasauli, citi sapņo par jauku māju un mīlošu ģimeni, citi par to, kā izmainīt pasauli ar jauniem izgudrojumiem. Daudzi cilvēki sapņo arī par studijām ārzemēs, kas kļuvušas par mūsdienu izglītības nozīmīgu sastāvdaļu.

Dream Foundation uzskata, ka ikvienam ir jādod iespēja studēt ārzemju augstskolā, un mūsu mērķis ir pieteikšanās procesu padarīt vienkāršu, pieejamu un ērtu.

Vairāk: https://dreamfoundation.eu/lv_LV/


Par LatInSoft  mācību centru

Akreditēts mācību centrs LatInSoft – kvalitatīva izglītība no intensīviem kursiem līdz profesionālai izglītībai tādos virzienos kā datorzinības, informācijas tehnoloģijas, valodas (angļu, vācu, franču, latviešu), grāmatvedība, lietvedība, uzņēmējdarbība, grāmatvedības programmas GrinS.

Vairāk: https://www.latinsoft.lv/macibu-centrs

Profesionālā izglītība vecāko klašu skolēniem (informatīvs buklets   > > > PDF)
Profesionālā izglītība vecāko klašu skolēniem (informatīvs plakāts  > > > PDF)

Sagatavoja:
pedagogs – karjeras konsultants
Jeļena Podmišaņina