EIROPAS JAUNIEŠU PARLAMENTA 2. BALTIJAS FORUMS.

Esam priecīgi, ka no 12 Daugavpils pārstāvjiem 2.Baltijas forumā, 6 ir Daugavpils 9.vidusskolas skolēni: Viktorija Jegorova, Elizabete Reinika (10.a), Ieva Taraškeviča, Artūrs Kušķis (11.a) un Ernests Grahoļskis, Einārs Brūveris (12.a). 

Piedāvājam video no komandu veidošanas aktivitātes, kas notika pirmajā foruma dienā:
https://vimeo.com/234180934

Informācijai! Eiropas Jauniešu parlaments (EJP) ir unikāls starptautisks jauniešu forums un viena no lielākajām debašu platformām Eiropas jauniešiem. Eiropas Jauniešu parlaments sastāv no 40 nacionālajām organizācijām, kas apvieno tūkstošiem jaunu, aktīvu cilvēku. Lai arī debašu formāts ir balstīts uz Eiropas Parlamenta sesiju uzbūves principiem, EJP ir politiski un nacionāli neatkarīga organizācija, kuras galvenais mērķis ir veicināt starp kultūru dialogu, sociālo iniciatīvu un jauniešu personīgo attīstību. Pasākumu mērķauditorija ir Eiropas jaunie pilsoņi, nākotnes sabiedrības veidotāji. 

Forums norisinās no 15. līdz 20. septembrim un to apmeklē 130 jaunieši no visām trim Baltijas valstīm – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kā arī jaunieši no Lielbritānijas, Vācijas, Polijas, Ukrainas, Moldovas u.c.