KONKURSA "IT CEĻŠ 2017" REZULTĀTI


Š.g. 21.aprīlī Daugavpilī jau otro gadu notika informāciju tehnoloģiju konkurss skolēniem un studentiem "IT Ceļš". Daugavpils 9.vidusskolas skolēni ieguva divas godalgu vietas: l.vieta – Edvīns Krams (7.B klase) nominācijā "Multimediju tehnoloģijas", 1.vieta – Kirils Trofimovs (9.C klase) nominācijā "Programmatūras un algoritmu izstrāde". Apsveicam mūsu skolēnus un viņu informātikas skolotāju Natāliju Dzjumani!

Konkursu "IT Ceļš" organizē Ņikita Sinkevičs (SIA "VIKTALLA" valdes priekšsēdētājs, Rīga), sadarbojoties ar Rīgas 96.vidusskolu un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Konkursa mērķis ir piesaistīt skolēnus un studentus radošajam darbam IT jomā, stimulēt pastāvīgo darbu sekojošās sfērās:

  • programmēšanā;
  • WEB-dizainā / mājas lapu kodēšanā;
  • multimediju tehnoloģijās.

Konkurss dod iespēju ieinteresētiem skolēniem un studentiem apmainīties ar savām idejām un darba pieredzi, stimulēt neformālu radošo kolektīvu veidošanos. Daugavpilī kopā piedalījās 25 dalībnieki. Kopā konkursā Rīgā un Daugavpilī piedalījās 72 dalībnieki.

Konkursa dalībniekiem vajadzēja iepriekš izveidot darbu, kurš atbilstu kādai no augstāk minētājai sfērai, un konkursa dienā prezentēt to. Konkursa diena sastāv no divām daļām. Pirmajā konkursa daļā notika balsošana par darbiem. Visi interesenti varēs uzdot jautājumus autoriem par viņu darbiem. Otrajā konkursa daļā notika IT speciālistu un uzņēmumu tematiskās prezentācijas. Konkursa žūrija lūdza kādu no labāko darbu autoriem prezentēt savu darbu publikas priekšā. Notika svinīga apbalvošana ar diplomiem un atbalstītāju dāvanām.