VISPASAULES DROŠĀKA INTERNETA DIENA 2017

Jau 14.gadu pēc kārtas 2017.gada 7.februārī tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID), kuras sauklis "Kopā par labāku internetu!", aicinot ikvienu būt pozitīvam internetā un veidot labāku interneta vidi. 

 Š. g. 9.februārī mūsu skolas 5.A, 5.B un 6.A klašu skolēni apmeklēja pasākumu “Esi drošs interneta vidē”, kas notika Vispasaules Drošāka interneta dienas ietvaros Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Daugavpils bērnu bibliotēkā "Zīlīte" .

Pasākumu laikā tika pārrunāts, kā droši lietot internetu, un kas jāņem vērā, lai pasargātu sevi internetā un jo īpaši sociālajos tīklos. Tika apspriesti bērnu un jauniešu interneta lietošanas paradumi, aplūkoti dažādi labas un sliktas prakses piemēri, kas skar privātas informācijas izpaušanu, paroļu drošību, labas uzvedības etiķeti internetā utt., kā arī piedāvāti reāli, praktiski ieteikumi, kas palīdzēs internetā justies drošāk.

Paldies mūsu skolas audzēkņiem par interesi un uzmanību. Ka arī paldies klašu audzinātājiem E.Zakrevskajai, L.KolosovaiŽ.Bogdanovičai, skolas bibliotekārei T.Kovaļčukai, skolas medmāsai M.Ignatjevai un informātikas laborantam A.Firsovam par pasākuma atbalstu.


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 9. vidusskolas
direktora vietniece informātikas jautājumos
Natālija Dzjumane

Sagatavots pēc LCB materiāliem > > >