3.VIETA KONKURSĀ "ESI VESELS!"

31. janvārī 4.c klases komanda septiņu cilvēku sastāvā piedalījās pilsētas konkursā „Esi vesels”, kuru jau vairākus gadus organizē Bērnu un jauniešu centrs „Jaunība”. Kopumā konkursā piedalījās 6 sākumskolas klašu komandas no dažādām Daugavpils skolām.

Skolēnu uzdevums bija izgudrot veselīgu dzērienu un izveidot tā etiķeti, kā arī veidot instalāciju no plastmasas pudelēm vai sulas pakām. 4.c klases komanda savam dzērienam deva nosaukumu ‘BrainJoy’ un konkursa žūrijai pastāstīja par to, kāpēc tas ir labākais dzēriens skolēniem. Instalācija no izlietotajām pudelēm arī bija saistīta ar veselīgu dzīvesveidu. Skolēni izveidoja goda pjedestālu, kura augstākajā pakāpienā stāvēja sportists. Sportistam mugurā bija krekls ar numuru 9, pēc kura bija viegli atpazīt, kuru skolu pārstāvēja mūsu komanda. Prezentējot savu darbu, skolēni akcentēja to, ka sporta panākumu pamatā ir veselīga dzīvesveida principi un atbildēja uz žūrijas jautājumiem par vides aizsardzību. Jāpiemin tas, ka arī citu komandu dalībnieki radīja oriģinālas un krāsainas figūras, kuras bija vērts apskatīt. Vēlāk mūsu komandu sagaidīja jautras stafetes, kurās bija jāpierāda ātrums, sportiskums un prasme sadarboties.

Rezultātā 4.c klases komanda ieguva 3. vietu, par ko bija gandarīta un ar prieku saņēma godam nopelnītu saldu balvu. 

Autore:
Alīna Jahimoviča