CIEMIŅI STARPTAUTISKĀ PROJEKTA IETVAROS

30. martā mūsu skolā viesojās ciemiņi no Itālijas, Turcijas un Polijas, kuri mūsu skolu apmeklēja starptautiska projekta ietvaros.

Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar skolas kolektīvu, grozu sistēmu vidusskolā un skolas tradīcijām. Ciemiņus sveica 10.klases skolēni A.Pizāns un M.Šelkovskis, kuri priecēja ar skaistu akordeona spēli. 12.klases skolēni T.Ragozins, V.Maškova, N.Fetisovs un V.Jegorovs novadīja ekskursiju pa skolas teritoriju, bet 9.c klases skolnieces S.Dovgane un M.Tevjašova prezentēja stāstu par skolu. Tikšanās noslēgumā notika draudzīgas sarunas pie kafijas tases, kad 9., 11.un 12.klašu skolēniem bija iespēja uzdot savus jautājumus mūsu ciemiņiem, kā arī atbildēt uz viņu jautājumiem. Liels prieks bija par to, cik augstu mūsu viesi novērtēja skolēnu angļu valodas zināšanas.