"Bebr[a]s 2021" konkursa rezultāti

Apkopoti un publicēti Starptautiska loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursa "Bebr[a]s 2021" pirmās kārtas oficiālie rezultāti. Šā gada izaicinājumā piedalījās 17 275 skolēni no 56 valstīm.

Lai piedalītos konkursā, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas informātikā vai programmēšanā. Konkursa "Bebr[a]s" mērķis ir ilgtermiņā veicināt skolēnu interesi par datorzinātnēm un iepazīstināt ar algoritmiskās domāšanas principiem. Digitālās prasmes, izpratne par tehnoloģiju darbību, loģiskā un algoritmiskā domāšana – visas šīs prasmes ieņem aizvien būtiskāku lomu mūsdienu darba tirgū. Tieši tāpēc šo prasmju un zināšanu attīstīšana skolēnos ir būtisks ilgtermiņa ieguldījums. 

Konkurss tiek organizēts divās kārtās, piedaloties skolēniem četrās vecuma grupās (5.-6.klase, 7.-8.klase, 9.-10.klase, 11.-12.klase). Katrā vecuma grupā ir noteikts skolēns (vai skolēni), kurš parādīja labāko rezultātu skolā:

  • 5.-6.klase - Santa Žarkeviča (6.b klase),
  • 7.-8.klase - Mihails Bezdenežnihs (8.a klase),
  • 9.-10.klase - Arsenij Bakirov (9.a klase), Iļja Doroščonoks (10.a klase, UT gupa),
  • 11.-12.klase - Vjačeslavs Mediks (11.a klase, UT gupa).

Apsveicam skolēnus, kas parādīja vislabākos rezultātus! Liels paldies ikvienam no konkursa dalībniekiem! Katrs dalībnieks tiks apbalvots ar Atzinības rakstu no konkursa organizatoriem.