PILSONISKUMA NEDĒĻAS VIKTORĪNA MŪSU SKOLĀ

8.-17. novembris ir laiks, kad mēs godinam mūsu valsts aizstāvjus Lāčplēša dienā un svinam Latvijas dzimšanas dienu. Tradicionāli - katru gadu šajās dienās notiek dažādi pasākumi un aktivitātes, kurās iesaistās visa skola. Šogad vecāko klašu skolēniem tika piedāvāta viktorīna, kurā bija jāparāda zināšanas ne tikai par Latviju, bet arī par mūsu pilsētu.

Skolēni sacentās gan vēstures jautājumos, gan arī atpazina slavenākos māksliniekus, mūziķus, kultūras pieminekļus, kā arī atbildēja uz jautājumiem par Daugavpils teātri. Neskatoties uz to, ka viktorīna notika attālināti, tā skolēnos raisīja daudz pozitīvu emociju un modināja sacensības garu. 

Mums ir patiess prieks par skolēnu rezultātiem šajā viktorīnā: 

1.vietu ar vienādu punktu skaitu dala:  

 • A.Dormidontovs 9A
 • R.Siliņevičs 10A
 • A.Bakirovs 9A
 • G.Petrovičs 11A
 • A.Misļina 11A

2.vieta:

 • R.Abaravičute 9B
 • S.Maļina 11A
 • V.Muižulis 11A
 • R.Gadžialijevs 11A

 3.vieta: 

 • B.Dzene 11A
 • A.Januškevičs 11A
 • A.Vasiļjeva 9A
 • S.Dovgane 9C

 Sirsnīgs paldies skolotājiem, kuri iesaistījās viktorīnas veidošanā un vadīšanā: S.Desjatņikovai, J.Punculim, I.Vaikulei, T.Steļmakai, I.Ļaksai, A.Mekšai, I.Starovoytovai, J.Skogorevai.